Телефон: 0(50) 3444115facebook.com/M.Danevich
лист. 20, 2009

Акція донорства: „Творимо милосердя разом”

donorВ Голосіївському районі за ініціативою М.В.Даневича відбулася благодійна акція на підтримку хворих, які потребують переливання крові. 

 «Я нещодавно їхав в лікарню в машині швидкої допомоги й спілкувався з медичним персоналом. Вони і розповіли, що для врятування життя, крові, яку заготовляють станції переливання крові, ледь вистачає на усіх хто її потребує. Після цієї розмови я сам почав вивчати це питання. Дізнався, що в Україні замість необхідних 12 міллілітрів крові на кожного громадянина заготовляють лише 7,5 міллілітрів. Що, наприклад, в Голосіївському районі в Центральній лікарні № 10 за рік кров здає лише 600 чоловік, тоді, щоб забезпечити всіх хворих, які потребують донорської крові, потрібно, щоб в рік було 2 тисячі донорів. Нестача донорів більш ніж в 2 рази. Я розповів про це депутатам нашої райради і ми з ними вирішили віддати нашим мешканцям частинку своє крові»,  - розповів Микола Володимирович Даневич.

 

Тому на один день Голосіївська районна в м. Києві рада перетворилася на таку собі станцію переливання крові. В кабінеті керівника апарату ради регістрували донорів, в приймальні заступника голови медичний персонал обстежував бажаючих здати кров, в кабінеті заступника голови ради проводився забір крові. Донорами стали: сам ініціатор акції М.В. Даневич, депутати райради, керівники комунальних підприємств, співробітники Голосіївської районної в м. Києві ради та державної адміністрації, а також, мешканці району, які дізнались про проведення акції з засобів масової інформації.

В лікарнях, зазвичай, донорам, після здачі крові, дають талони на безкоштовний обід, в Голосіївській раді продумали й це і організували урочистий стіл на якому були продукти корисні для востановлення крові: кагор, томатний сік, гранати, гематоген…До столу були запрошені і почесні донори Голосіївського району, які здавали кров близько сотні разів, голосіївці, кожен з яких віддав своєї крові біля 45 літрів. Цих героїчних людей Микола Володимирович нагородив Подяками голови Голосіївської районної в м. Києві ради, годинниками та квітами. Під час цієї зустрічі існувала якась гармонія, розуміння один одного лише по одному погляду. Напевне, так діє спільна благородна справа. У досвідчених донорів і тих, які зробили перший крок є велике спільне – це врятовані людські життя.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Детальніше в цій категорії: « Медова акція День Миколая в Голосієві »
вгору

Останні новини

 • Місто Київ прекрасне, місто щасливе. Над розлитим Дніпром, весь у зелені каштанів, весь у сонячних плямах ...

  Михайло Булгаков

 • Київ-колиска Святої віри наших предків, разом з цим, перший свідок їх громадянської самобутності

  Микола I

 • Петербург - молоде місто, Москва - старе, але Київ - вічне місто. Це - «Північний Рим»

  Оноре де Бальзак.

 • Багато бачив у містах парків і садів, але вперше потрапив в місто-сад

  Шарль де Голль

 • Туди, туди, в Київ. У древній, прекрасний Київ. Він наш, він не їхній, чи не так?

  Микола Гоголь

НЕБЕСНА СОТНЯ

Наші іменинники

Мої контакти

Адреса:
03040 м. Київ, а/с №167

    Моб.:  0(50) 3444115
                0(50) 3114038
    Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Web: http://danevich.kiev.ua
    facebook: facebook.com/M.Danevich

Я у мережі

RSS Twitter Facebook Vimeo Skyp
Top of Page