Телефон: 0(50) 3444115facebook.com/M.Danevich

Події

Засідання комісії Київради з питань здоров’я та соцзахисту

лип. 01, 2015
Сьогодні взяв участь у засіданні постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту, на якому розглядались також звернення Голосіївської райдержадміністрації. Зокрема, з метою захисту прав соціально незахищених та мало мобільних груп населення м. Києва, які мають потребу у постійному знаходженні поряд з своїм помешканням транспортного засобу, було запропоновано внести зміни до рішення Київської міської ради від 05.04.2012 р. №404/7741 «Про Порядок надання інвалідам дозволів на встановлення тимчасових збірно-розбірних гаражів у масивах багатоквартирної житлової забудови в м.Києві» і виключити з нього пункт 1.7., в якому вказано, що «гаражі використовуються виключно для утримання мотоколясок або автомашин з ручним управлінням», адже отримання такого транспортного засобу на сьогодні є практично нездійсненним, що в свою чергу робить неможливим видачу дозволів інвалідам на встановлення збірно-розбірного гаража.
Також, Комісія підтримала Голосіївську райдержадміністрацію в питанні щодо відселення орендаря, благодійної організації «Благодійна установа «Київський міський реабілітаційний центр допомоги дітям та дорослим інвалідам з розумовими вадами «Олеся», з дошкільного начального закладу №726 Голосіївського району. Це дасть змогу отримати в дитячому садочку групове приміщення на 20-25 дітей. Думаю, що для мешканців Теремків, діти яких, стоять в черзі в дитячий садок це буде доброю новиною.
Я дякую депутатам Київради за розуміння, небайдужість і підтримку!

В Голосієві презентовано виставку малюнків Ж.Шанаєва

жовт. 01, 2014
Був запрошений сьогодні на відкриття фінальної виставки фестивалю-конкурсу «Сад Любові та Радості в бібліотеці ім.Наталі Забіли, на якій представив свої малюнки художник, письменник, член Національної спілки художників України, голосієвець, мій побратим (чорнобилець) Жорж Шанаєв. Щиро дякую керівнику бібліотеки за надання можливості проведення виставки!

Сьогодні в парку ім.Рильського запрацював безкоштовний wi-fi

вер. 26, 2014
Шановні голосіївці, інформую Вас про виконання ще однієї моєї обіцянки - сьогодні в парку ім.Рильського запрацював безкоштовний wi-fi. Дякую за допомогу компанії «Місто-ТВ»!

Встановленню металевих смітників

вер. 17, 2014
Як і обіцяв, сьогодні по вул.Червоноармійській продовжили роботу по встановленню металевих смітників. Передаю цю, на мою думку, корисну справу моєму наступнику. Вулиць в Голосіївському районі, які потребують встановлення смітників ще залишилось багато.

Останні новини

 • Місто Київ прекрасне, місто щасливе. Над розлитим Дніпром, весь у зелені каштанів, весь у сонячних плямах ...

  Михайло Булгаков

 • Київ-колиска Святої віри наших предків, разом з цим, перший свідок їх громадянської самобутності

  Микола I

 • Петербург - молоде місто, Москва - старе, але Київ - вічне місто. Це - «Північний Рим»

  Оноре де Бальзак.

 • Багато бачив у містах парків і садів, але вперше потрапив в місто-сад

  Шарль де Голль

 • Туди, туди, в Київ. У древній, прекрасний Київ. Він наш, він не їхній, чи не так?

  Микола Гоголь

НЕБЕСНА СОТНЯ

Наші іменинники

Мої контакти

Адреса:
03040 м. Київ, а/с №167

    Моб.:  0(50) 3444115
                0(50) 3114038
    Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Web: http://danevich.kiev.ua
    facebook: facebook.com/M.Danevich

Я у мережі

RSS Twitter Facebook Vimeo Skyp
Top of Page