Телефон: 0(50) 3444115facebook.com/M.Danevich

Напередодні Євро на київських дорогах яма на ямі

Два місяці тому "Київавтодор" обіцяв до 1 травня полатати всі дороги Києва, однак навіть велика магістраль біля "Олімпійського" досі стоїть без асфальту.

На багатьох проблемних вулицях технікою навіть і не пахло, повідомляє ТСН.

Так, не заїжджало колесо асфальтоукладальника на вулицю Житкова, що на Сирці. Ця дорога не дуже популярна, але прилягає до завантаженої магістралі – вулиці Щусєва. А тут яма в лівій смузі, де розганяються до вісімдесяти. Якщо не об'їхати, у неї влізе все колесо.

Зіяє дірами і проспект Перемоги, яким футбольні вболівальники в'їжджатимуть до Києва зі Львова та Європи. Естакада на Нивках начебто і полатана, але загальний рельєф і досі схожий на пральну дошку, відзначає ТСН.

На вулиці Сім'ї Сосніних до водіїв можна навіть підійти, бо плентаються вони зі швидкістю пішохода, а в Голосіївському районі навіть пішоходи зі скаргами підходять.

На вулиці Горького (Антоновича) зняли старий асфальт, а нового поки не дочекалися. Ситуація справляє враження небезпечної, але саме тут найбільше дорожньої техніки. Щоправда, робітники не знають, коли ремонт скінчиться, і кажуть, що їхня спеціалізація – тротуари.

Лише дві вулиці в Києві – Антоновича і Бажана – будуть не полатаними, а абсолютно ідеальними, оскільки асфальт тут здерли повністю і кладуть з нуля новий. Такі привілеї вони заслужили тим, що перша – це велика магістраль біля стадіону, друга – дорога до аеропорту.

На запит ТСН про ями комунальна корпорація надіслала типову статистику: "Корпорацієя "Київавтодор" виконала середній поточний ремонт вулиць, що входять у 1,5-кілометрову зону навколо НСК "Олімпійський". Виконала капітальний ремонт Паркового пішохідного мосту. Капітально відремонтувала два шляхопроводи. Станом на 1 травня ліквідована вся аварійна ямковість на площі 52 тисячі кв. метрів".

Останні новини

 • Місто Київ прекрасне, місто щасливе. Над розлитим Дніпром, весь у зелені каштанів, весь у сонячних плямах ...

  Михайло Булгаков

 • Київ-колиска Святої віри наших предків, разом з цим, перший свідок їх громадянської самобутності

  Микола I

 • Петербург - молоде місто, Москва - старе, але Київ - вічне місто. Це - «Північний Рим»

  Оноре де Бальзак.

 • Багато бачив у містах парків і садів, але вперше потрапив в місто-сад

  Шарль де Голль

 • Туди, туди, в Київ. У древній, прекрасний Київ. Він наш, він не їхній, чи не так?

  Микола Гоголь

НЕБЕСНА СОТНЯ

Наші іменинники

Мої контакти

Адреса:
03040 м. Київ, а/с №167

    Моб.:  0(50) 3444115
                0(50) 3114038
    Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Web: http://danevich.kiev.ua
    facebook: facebook.com/M.Danevich

Я у мережі

RSS Twitter Facebook Vimeo Skyp
Top of Page