Телефон: 0(50) 3444115facebook.com/M.Danevich
квіт. 29, 2010 Автор 
Опубліковано в Персоналії

Гриценко Володимир Ілліч

Гриценко В.І. розпочав свою трудову діяльність в Інституті кібернетики ім..В.М.Глушкова у 1960 році. З 1969 по 1977 роки - вчений секретар, з 1977 року - заступник директора з наукової роботи, з 1997 року директор Міжна­родного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем На­ціональної академії наук України та Міністерства освіти і науки України у складі Кібернетичного центру НАН України. В.І.Гриценко - відомий вчений, автор фундаментальних робіт в галузі інформатики, інформаційних технологій та систем, комп'ютерних технологій навчання, економіко-математичних мо­делей і біоекомедицини. Їм особисто і під його керівництвом розвивається за­гальна теорія інтелектуальних інформаційних технологій та її застосування в перспективних системах обробки інформації, створенні високодинамічних

комп'ютерно-телекомунікаційних середовищ, інтелектуальних комп'ютерних мереж нового покоління та багатомовності в кіберпросторі.

Роботи, що виконуються безпосередньо та під керівництвом В.І.Гриценко впроваджуються на підприємствах та в організаціях промисло­вості, транспорту, зв'язку,соціальній і освітній сферах м. Києва. Професор В.І. Гриценко - керівник низки важливих робіт, що виконуються за державни­ми та міжнародними науково-технічними програмами.

Гриценко В.І.- автор понад 400 наукових праць, у тому числі 19 моно­графій. Під його керівництвом підготовлено 15 кандидатів наук.

Професор В.І.Гриценко здійснює велику організаційну роботу. Він є членом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, членом Консульта­тивної ради з питань інформатизації при Верховній Раді України, членом На­ціонального комітету з інформатики при Президії НАН України, членом Нау­ково-технічної ради з питань інформатизації Міністерства транспорту та зв'язку України, голова Технічного комітету "Стандартизація інформаційних технологій" при Держспоживстандарті України, очолює Кафедру ЮНЕСКО "Нові інформаційні технології в освіті для всіх".

З 1998 року головний редактор наукового журналу "УСиМ", заступник головного редактора Міжнародного журналу "Кибернетика и вычислительная техника".

Професор Гриценко В.І. двічі Лауреат Державної премії України та Державної премії СРСР, іменної премії НАН України. Його нагороджено ор­денами: Знак пошани, Трудового Червоного Прапора, Відзнакою Президента України "Орден за заслуги III ступеня", Почесними грамотами, присвоєно по­чесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Оцініть матеріал!
(3 голосів)
вгору

Останні новини

 • Місто Київ прекрасне, місто щасливе. Над розлитим Дніпром, весь у зелені каштанів, весь у сонячних плямах ...

  Михайло Булгаков

 • Київ-колиска Святої віри наших предків, разом з цим, перший свідок їх громадянської самобутності

  Микола I

 • Петербург - молоде місто, Москва - старе, але Київ - вічне місто. Це - «Північний Рим»

  Оноре де Бальзак.

 • Багато бачив у містах парків і садів, але вперше потрапив в місто-сад

  Шарль де Голль

 • Туди, туди, в Київ. У древній, прекрасний Київ. Він наш, він не їхній, чи не так?

  Микола Гоголь

НЕБЕСНА СОТНЯ

Наші іменинники

Мої контакти

Адреса:
03040 м. Київ, а/с №167

    Моб.:  0(50) 3444115
                0(50) 3114038
    Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Web: http://danevich.kiev.ua
    facebook: facebook.com/M.Danevich

Я у мережі

RSS Twitter Facebook Vimeo Skyp
Top of Page